Korzyści z wyboru AIC

Dostęp do najlepszych ofert

Szukają Państwo pracy stałej lub tymczasowej? Korzystając z usług AIC Recruitment, uzyskują Państwo dostęp do dużej bazy ofert pracy, a ponadto dyskrecję oraz informacje zwrotne.
Siła i doświadczenie naszego zespołu

Największym atutem AIC są ludzie, którzy tu pracują. Dbamy zarówno o wysokie standardy obsługi, jak i o wartości będące fundamentem naszych postaw.

Praca stała

Aby Państwu zaproponować najlepsze oferty pracy, w procesie rekrutacji wykorzystujemy duże doświadczenie, znajomość rynku oraz bogatą bazę firm. Doradzamy, tropimy i pośredniczymy pomiędzy pracodawcą a kandydatami.

Praca tymczasowa

Praca tymczasowa jest coraz popularniejszą formą zatrudnienia. Ale tymczasowa nie oznacza krótkotrwała. AIC Recruitment zatrudni was na podstawie umowy o pracę na czas określony albo umowy o pracę na czas wykonania określonego zadania i oddeleguje do firmy, będącej klientem AIC.

Aby podpisać umowę o pracę, będziemy od Państwa potrzebować niezbędnych dokumentów (świadectw pracy, świadectw ukończenia szkół, dowodu osobistego, książeczki wojskowej, numeru konta bankowego).

Przejmujemy na siebie wszystkie sprawy administracyjne: wynagrodzenie za pracę, odprowadzanie podatku i składek ZUS oraz ubezpieczenia obowiązkowe.