Korzyści z wyboru AIC

Natychmiastowy dostęp do najlepszych kandydatów

Pracując z AIC, uzyskują Państwo dostęp do dużej bazy odpowiednich kandydatów, która jest na bieżąco weryfikowana i uzupełniana. Kandydaci mają zapewnioną dyskrecję oraz informacje zwrotne. Prowadzimy bazę karier najlepszych kandydatów, co zwiększa szanse na znalezienie osoby, której Państwa przedsiębiorstwo potrzebuje i poszukuje. Współpracujemy z czołowymi serwisami pracy w Polsce, jednakże głównie koncentrujemy się na poszukiwaniach bezpośrednich.

Rozwiązania redukujące koszty i czas

Nieobsadzone odpowiednią osobą stanowisko może zachwiać równowagą działu i całego przedsiębiorstwa. Szanse przechodzą bokiem lub stają się zdobyczą konkurencji, plany są nierealizowane, a personel nie ma jasno wytyczonych zadań. To z kolei przekłada się na nerwowość zarządu. Przedłużająca się rekrutacja może kosztować Państwa przedsiebiorstwo zbyt dużo. Nasi eksperci znajdą odpowiedniego kandydata znacznie szybciej. W Państwa imieniu przeprowadzimy wstępną selekcję oraz umówimy spotkania z kandydatami. Aby zapewnić płynny i skuteczny proces rekrutacyjny, wystarczy nam od Państwa odpowiednio wyczerpujący opis stanowiska.

Siła i doświadczenie naszego zespołu

Największym atutem AIC są ludzie, którzy tu pracują. Dbamy o najwyższe standardy usług rekrutacyjnych, jak również wartości będące fundamentem naszych postaw. Zespół daje pewność, że będą Państwo zadowoleni z usług. Dzięki profesjonalnej obsłudze powiększa się grono naszych stałych klientów.

Eksperci rynku pracy

Posiadamy wiedzę dotyczącą rynku pracy, z której mogą Państwo dowolnie korzystać. Jesteśmy zaangażowani w budowanie odpowiednich postaw pracodawców i pracowników, sami kształtując relacje z klientami bazujące na szacunku i zrozumieniu. Nasi eksperci są aktywni w mediach lokalnych i krajowych.

Gwarancja usług

Każde zrealizowane przez nas zatrudnienie objęte jest 3-miesięczną gwarancją, dającą Państwu bezpieczeństwo.

Zapłata tylko za sukces

Nasze wynagrodzenie pobierane jest tylko w przypadku zrealizowanego procesu rekrutacyjnego.